Nae zazen

Doléčovací centrum s chráněnými byty (DC) - Příjem klientů

SANANIM z. .

V případě zájmu o ambulantní program se objednávejte telefonicky na vstupní pohovor - telefonní číslo 284 825 817, pondělí - pátek 9-17.


Po objednání absolvujete vstupní pohovor, na kterém se dozvíte veškeré informace o programu Doléčovacího centra (v písemné podobě jsou tyto informace ke stažení pod tímto textem.) Při vstupním pohovoru podepíšete Žádost o přijetí do ambulantního programu. O vaší žádosti pak rozhoduje tým Doléčovacího centra. Pokud je schválena, je běžná praxe taková, že do jednoho pracovního týdne od vstupního pohovoru můžete do programu nastoupit.


V případě zájmu o chráněné bydlení zašlete žádost o přijetí na chráněné bydlení, životopis v rozsahu 3 - 5 stran a odůvodněním žádosti o ubytování na chráněném bydlení (včetně cílů, kterých chcete během pobytu na chráněném bydlení dosáhnout) a doporučení k přijetí do programu chráněného bydlení (doporučení může napsat lékař nebo terapeut zařízení, kde se léčíte). Adresa: Doléčovací centrum SANANIM, Ovčí hájek 2549/64a, Praha 13, 158 00. Žádosti o přijetí na chráněné bydlení zasílejte nejdříve 4 měsíce před plánovaným ukončením léčby.


Po obdržení veškeré písemné dokumentace vás zkontaktuje pracovník Doléčovacího centra. S ním si domluvíte termín vstupního pohovoru. Na něm se dozvíte veškeré informace o programu (v písemné podobě ke stažení níže.) O vaší žádosti pak rozhoduje tým Doléčovacího centra. Pokud je schválena, je vám oznámen písemně termín nástupu na chráněné bydlení. Praxe je taková, že do dvou týdnů od vstupního pohovoru informaci o vyřízení žádosti obdržíte.

 

SANANIM z. .
Ov Hjek 2549/64A, 158 00 Praha 13
I: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zamstnance
Nadace esk spoitelny ad vldy esk republiky a Rada vldy pro koordinaci protidrogov politiky Wolters Kluwer R, a.s.
Praha 1 Praha 3 Hlavn msto Praha Ministerstvo prce a socilnch vc Praha 10 Ministerstvo zdravotnictv
Metrostav V partner pro VPS hosting Praha 2

© 2007 SANANIM z. . Vechna prva vyhrazena | Developed by Honeypot.cz


Creative Commons License
Uvedené dílo (dílo) podléhá licenciCreative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně 3.0 Česko