Nae zazen

Volná místa

SANANIM z. .

24. z 2018

Nabídka zaměstnání v CAFÉ THERAPY

PSA SANANIM hledá do sociální firmy Café Therapy kreativní sílu do kuchyně!

Nástup možný ihned, v případě zájmu v budoucnu možnost  zaškolení i na práci „na place" jako obsluha hostů.

Náplň práce: různorodé práce v kuchyni - pomoc kuchařce, příprava základních potravin na vaření, menší občasné nákupy, později možnost samostatné práce - minutky, saláty, apod.

Požadavky:

  • ochota pracovat v SANANIMské restauraci
  • přiměřená kondice
  • dochvilnost, spolehlivost
  • chuť pracovat a podílet se na zajímavých gastro projektech
  • celková stabilita ....

Nabízíme:

  • podporované zaměstnání v SANANIMu, není nutná žádná praxe
  • není nutné zpovídat se z minulosti ani řešit „díry" v zápočtovém listě
  • možnost práce i se záznamem v RT, práci pro muže i ženy
  • práci na HPP, ½ - 1.0 úvazku
  • smysluplnou práci, jistoty prosperujícího zaměstnavatele v oboru
  • vstřícné, milé prostředí
  • solidní plat dle výkonu a přístupu k práci

Více informací obdrží zájemci v PSA SANANIM, kontaktní osoba Marcel Ambrož, 774 70 10 70, agentura@sananim.cz.

Pro vážné zájemce, nutný osobní pohovor s Marcelem Ambrožem.

Ov Hjek 2549/64A, 158 00 Praha 13
I: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zamstnance
Nadace esk spoitelny ad vldy esk republiky a Rada vldy pro koordinaci protidrogov politiky Wolters Kluwer R, a.s.
Praha 1 Praha 3 Hlavn msto Praha Ministerstvo prce a socilnch vc Praha 10 Ministerstvo zdravotnictv
Metrostav V partner pro VPS hosting Praha 2