Nae zazen

Volná místa

SANANIM z. .

11. nor 2019

Terénní programy přijmou terénního pracovníka - zdravotníka

Terénní programy SANANIM se zaměřují na zmírnění zdravotního a sociálního poškození uživatelů nelegálních návykových látek v Praze a na zvýšení jejich motivace ke změně životního stylu. Do našeho týmu hledáme pracovníka na 0.5 úvazku do pozici Terénní pracovník - zdravotník.

Náplň práce
• zdravotní poradenství a ošetřování drobných zranění
• výměnný program a poradenství v oblasti méně rizikového užívání drog a léčby závislosti (terénní práce cca. 2 x týdně v pracovní dny), z toho 1x - 2x týdně v rámci sanitního vozu Mercedes Sprinter v rámci 4členného týmu
• 1x týdně porada (pondělí 9.30 - 12.30)
• 1x měsíčně supervize

Požadujeme
• minimálně vzdělání v kvalifikaci: všeobecná (zdravotní) sestra, zdravotnický asistent, záchranář
• zájem komunikovat a pracovat s injekčními uživateli drog a pracovat na otevřené drogové scéně v centru Prahy
• trestní bezúhonnost

Vítáme
• praxi ve zdravotnictví
• praxi v oblasti nízkoprahových služeb nebo léčby závislostí
• řidičský průkaz "B"

Nabízíme
• zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky, zajímavou a odpovědnou práci v zavedené sužbě
• mzdové podmínky dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• kvalitní zaškolení pro práci s uživateli drog
• podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
• pravidelnou supervizi
• možnost podílet se na zajímavých projektech a inovovat
• příjemný kolektiv
• pracovní úvazek 0,5; možnost plánování směn

Odpovědi a profesní CV zasílejte na street@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 604957495 (Aleš Herzog). Odpovíme pouze v případě, že je součástí jak životopis, tak motivační dopis.

Ov Hjek 2549/64A, 158 00 Praha 13
I: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zamstnance
Nadace esk spoitelny ad vldy esk republiky a Rada vldy pro koordinaci protidrogov politiky Wolters Kluwer R, a.s.
Praha 1 Praha 3 Hlavn msto Praha Ministerstvo prce a socilnch vc Praha 10 Ministerstvo zdravotnictv
Metrostav V partner pro VPS hosting Praha 2