Nae zazen

Volná místa

SANANIM z. .

29. leden 2019

Denní stacionář přijme psychoterapeuta

Denní stacionář SANANIM je ambulantní psychoterapeutické centrum poskytující poradenství a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání především nealkoholových drog a jejich blízkým. Hledáme vhodného kandidáta na plný pracovní úvazek na pozici Psychoterapeut

Plný pracovní úvazek s nástupem od 1.3. 2019; pracoviště: Praha 7

Náplň práce
• Spoluvedení intenzivního programu léčby závislých v Denním stacionáři
• Vedení psychoterapeutických skupin, komunit a neverbálních technik
• Individuální poradenství a psychoterapie
• Účast na poradách zařízení a supervizích

Požadavky
• Dokončené vzdělání VŠ, VOŠ, obor psychologie, sociální práce, speciální pedagogika, adiktologie
• Minimálně započatý psychoterapeutický výcvik
• Preferujeme uchazeče s praxí v sociálních či zdravotnických oborech; popř. se zkušeností s individuální a skupinovou prací s klienty. Praxe v oboru adiktologie vítána.
• Schopnost práce v týmu
• Zájem o obor

Nabízíme
• Mzdové podmínky odpovídající tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• Podporu pro další vzdělávání v oboru
• Vlídné, přátelské pracovní prostředí a práci v týmu

Odpovědi a profesní CV zasílejte na: smejkal@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 605 212 175 (Marek Šmejkal).

Ov Hjek 2549/64A, 158 00 Praha 13
I: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zamstnance
Nadace esk spoitelny ad vldy esk republiky a Rada vldy pro koordinaci protidrogov politiky Wolters Kluwer R, a.s.
Praha 1 Praha 3 Hlavn msto Praha Ministerstvo prce a socilnch vc Praha 10 Ministerstvo zdravotnictv
Metrostav V partner pro VPS hosting Praha 2