Naše zařízení

27. listopad 2018

SANANIM se připojuje ke svátku dárcovství

S laskavou podporou Nadace České spořitelny jsme u příležitosti svátku štědrosti, Giving Tuesday, připravili dárcovskou výzvu s názvem SPORTEM ZPÁTKY DO ŽIVOTA

 

Sport je v SANANIMu důležitou součástí léčby závislostí. Dlouholeté zkušenosti ukazují, že sportovní programy jsou silnou motivací pro život bez drog - mezi účastníky klíčových sportovních akcí dosahuje úspěšnost léčby až neuvěřitelných 85%. Klienti SANANIMu se pravidelně účastní závodů jako Kolo pro život či Handy Cyklo Maraton, fotbalového turnaje Homeless World Cup i přátelských utkání v programech Harm reduction. Zátěžové akce ve formě horské turistiky, sjíždění řek nebo vícedenních cyklovýletů jsou nedílnou součástí všech léčebných programů.

 

Každou korunu, kterou nám v rámci této výzvy někdo pošle, Nadace České spořitelny zdvojnásobí.

 

Prosíme proto i o šíření této zprávy. 

 

Věříme, že se nám společně podaří vybrat dost peněz na to, aby se SANANIM se svými klienty mohl i v příštím roce účastnit sportovních a zátěžových akcí. 

 

Sportovním akcím předcházejí měsíce tréninku, který pomáhá upevňovat vůli i zdraví, dodávat motivaci i naději a utvrzuje klienty v léčbě, že jejich snaha přináší výsledky. Díky nim zažívají okamžiky soudržnosti, naplnění a štěstí z úspěšně dokončeného závodu nebo turnaje. Navždy si mohou připomínat, že síla vůle, kterou si díky sportu dokázali uvědomit, jim pomůže odolat i těm největším pokušením. Uvědomí si, že vzrušení, silných prožitků a pocitu uspokojení můžou dosáhnout i sportem, bez rizika a bezpečně. A pracovníkům SANANIMu to pomáhá opakovaně zažívat zázrak úspěšné léčby.

 

Navzdory všeobecně rozšířené představě v SANANIMu platí, že vrátit se do normálního života lze.

 

Pojďme jim společně fandit a podpořit je!

 

 

 

SANANIM z. ú.
Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky Wolters Kluwer ČR, a.s.
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2

© 2007 SANANIM z. ú. Všechna práva vyhrazena | Developed by Honeypot.cz


Creative Commons License
Uvedené dílo (dílo) podléhá licenciCreative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně 3.0 Česko